Tunneta erinevust ja
luba endale luksuslikku und!

Kontinetalvoodid alates 1299€

Raamvoodid alates 599€

Madratsid alates 299€

Spetsiaalselt sinule, kes oskab hinnata kvaliteeti!

Eksklusiivsed voodid ja madratsid inimestele,

kes otsivad midagi enamat!

Exclusive Continental voodi

Meie poolt pakkutavatest vooditest kõige eksklusiivsem ja luksuslikum voodi. Meie continental voodid koosnevad neljast olulisest komponendist – alusraamist, põhimadratsist, pealismadratsist ja pehmest voodiotsast.

Premium raamvoodi

Lisaks continental voodile kuulub meie valikusse ka raamvoodi. Raamvoodi puhul on põhimadrats paigutatud otse alusraamle. Alusraam ja põhimadrats on ümbritsetud mööblikangaga ja seda on võimalik vajadusel eemaldada.

Madratsid

Iga voodi südameks on kvaliteetne madrats. Valmistame madratseid nii standartsetes kui ka erimõõtudes. Teinekord piisab täiuslikuks uinakuks vaid sellest, kui vahetad välja põhimadratsi. Pakume kahte erineva tehnoloogiaga valmistatud vedru.

Redcurrant OÜ

Meie eesmärk on tagada sinule kõige kvaliteetsem uni.

Kvaliteet see tähendab palju. Kuna aksepteerime ainult kõige kõrgemat kvaliteeti, siis iga ostuga kaasneb tasuta konsultatsioon, et saaksime veenduda Sinu kõige õigemas valikus.

Oleme valmis vastama kõigile Teie poolt esitatavatele küsimustele, et leida just see õige ja ainuke kombinatsioon, mis lahendaks Teie senised magamise ja unega seotud probleemid.

 • Kes me oleme

  Oleme väike aga see eest tubli meeskond, kes leiab lahenduse igale Teie poolt esitatud magamise alasele küsimusele. Seda nii sõnas kui tegudes.

 • Kuidas me asju teeme

  Suhtume igasse klienti väga peronaalselt. Seega iga uus toode valmib just vastavalt sinu nõudmistele ja meiepoolsetele sooitustele.

 • Mida toodame

  Meie eesmärgiks on toota ainult ja ainult kvaliteetseid tooteid. Oleme keskendunud eranditult kvaliteetsetele toodetele, milleks on: continental voodid, raamvoodid ja madratsid.

 • Miks valida meid

  Teeme oma tööd tingimusteta. Kuna eesmärk on pakkuda igale oma kliendile kordumatut kvaliteeti siis väärtustame kõiki meie kliente võrdsellt.

© 2015 redcurrant.ee Voodid ja madratsid